Yükleniyor...

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO

SEO

 
 
 
 

SEO Nedir?

SEOarama motoru optimizasyonu anlamına gelen bir kısaltmadır. SEO çalışması web sitenizin değerini artırarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Değeri artan web siteniz, arama motorunda daha üst sıralarda çıkar. Böylece sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayısı da artar. Web sitenize gelen kullanıcı sayısının artmasını istiyorsanız, web sitenizi arama motoru kriterlerine uygun hale getirmeniz gerekir. Alacağınız kurumsal SEO hizmeti ile sitenizin genel yapısını ve içeriklerini arama motorunun kriterlerine uygun bir hale getirebilirsiniz.
 
 

SEO Hizmeti Kimler Almalı?

SEO hizmeti, dijital dünyadaki varlığını en üst sırada sürdürmek isteyen herkes tarafından alınması gereken bir hizmettir. Bu hizmeti, bir web sitesi olan ve işlerini bu şekilde yürüten herkesin alması gerekir. Çünkü günümüzde alanının en iyisi olmak bir noktada en iyi web sitesine sahip olmak anlamına gelir. Bunu başarabilmenin yolu da SEO hizmeti almaktan geçer.

Stunning Graphics
 


NextGen Framework
 

SEO Ne Kadar Süre ile Alınmalı?

SEO çalışmaları uzun vadede etkisini gösteren çalışmalardır. Yani 1 ay SEO hizmeti alıp sonrasında hemen sitenizi üst sıralarda görmek istemeniz, biraz hayali bir durumdur. SEO çalışmalarının yoğunluğuna bağlı olarak elde edilen sonuçlar değişkenlik gösterebilir. Ancak yine de kısa vaade bir sonuç beklemek mantıklı bir yaklaşım değil. SEO çalışmalarının sonuçlarının somut bir hale gelebilmesi bir süreç gerektirir. Bu süreç için sabırlı olmanız gerekir.

 

 

 

Günümüzde insanlar bir araştırma yapacakları veya ürün satın alacakları zaman öncelikli olarak arama motorlarını kullanmayı tercih eder. Yapılan internet aramaları sonucunda genellikle üst sıralarda yer alan siteler tıklanır. Bu nedenle arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak rekabet anlamında oldukça önemlidir.

SEO danışmanlığı hizmeti alarak firma olarak hedeflediğiniz yere ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Danışmalık hizmeti kapsamında size yönlendirilen SEO uzmanı, hedef kitlenizi, firmanızı ve websitenizi inceledikten sonra gerekli SEO stratejisini ortaya koyar. Böylece hedeflediğiniz anahtar kelime gruplarında isteğiniz konuma gelebilirsiniz. Ayrıca site içi ve site dışı SEO çalışmaları ile de web sitenizin trafiği artar. Kullanıcı odaklı bir web sitesi ile bu trafik artışını müşteriye dönüştürebilirsiniz. Ayrıca hizmet aldığınız kurum tarafından sizlere hazırlanan raporlar ile sitenizin durumunu düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Sürekli ilerleyen ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için güncel algoritma değişikliklerini takip etmek gerekir. Firmanızı yönetme sorumluluğu ile birlikte bu takibi yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak SEO danışmanlık hizmeti ile bu sorumluluğu sizin yerinize SEO uzmanı kişiler gerçekleştirir.

SEO Neden Önemli?

Image

SEO Kapsamında neler yapıyoruz?

On Yazılım ekibi olarak seo hizmeti kapsamında görüşmelere başladıktan sonra sizlere sunduğumuz hizmetler şu şekildedir:

[İçerik Hizmeti ]Yapılan analizler sonucuna göre rakiplerinizden daha iyi bir noktada olabilmeniz için seo uyumlu içerik üretimi için verilen hizmettir.

[Google Yerel SEO Hizmeti ]Sadece bulunduğunuz bölgede öne çıkmak istemeniz durumunda SEO çalışmaları bu hedefe yönelik bir şekilde gerçekleştirilir. Google lokal SEO hizmeti ile bulunduğunuz bölgede üst sıralarda yer almanız sağlanır.

[Uluslararası SEO Hizmeti ]Yerel SEO hizmetinden farklı bir süreç ile ilerleyen uluslararası SEO hizmeti, açılmak istediğiniz ülkenin kullanıcı deneyimlerine bağlı olarak yapılan çalışmalar kapsamında verilen hizmettir.

[Google İşletmem Hesabı Yönetimi ]İşletmenizin dijital dünyada var olmasının temel şartlarından biri olan haritalarda görünme işlemini kendi başınıza halledemiyor olabilirsiniz. Bu konuda vereceğimiz destek ile kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz.

[Mobil SEO (ASO)  ]Mobil uyumlu olan web siteler her zaman daha üst sıralarda yer alır. Bundan dolayı web sitenizin mobil uyumluluk açısından daha da gelişmesi sağlanır.

[Cezadan Kurtarma ]Yapılan analizler sonucunda web sitenizin Google tarafından ceza alıp almadığını öğrenebilirsiniz. Sitenizin cezalı olması durumunda SEO çalışmalarından önce cezadan kurtulma çalışmaları yapılması gerekir.

[Site Analizi ]Web sitenizin bütün sayfaları SEO kriterleri kapsamında değerlendirilir. Çıkan sonuca göre de sitenizi daha iyi bir hale getirmek için bir yol haritası ortaya çıkarılır.

[Anahtar Kelime Analizi] Seo hizmeti kapsamında en önemli olan çalışmaların başında anahtar kelime analizi gelir. Çünkü bu çalışma sayesinde kullanılacak olan anahtar kelimeler ve onların kullanım yoğunluğu belirlenir. Üretilen seo uyumlu makale içerikleri de buna göre hazırlanır.

[Rakip Analizi ]Rakipleriniz incelenerek web sitenizin güncel durumuna göre rakiplerinize göre artı ve eksileriniz belirlenir. Ardından yapılan çalışmalar ile sitenizin rakiplerinizden daha iyi bir konumda olması sağlanır.

[Backlink Analizi ve Çalışması] Site otoritesini belirleyen en önemli unsurlardan biri olan backlink için analiz yapılması durumunda sitenize yönlendirme yapan bütün bağlantılara ulaşabilirsiniz. Ayrıca yapılacak yeni çalışmalar ile de sitenizin otoritesinin daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz