Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Nedir?

 • Görsel ve metinlerden oluşan bir web sayfasının, ziyaretçilere uygun bir şekilde dizayn edilmesine web tasarım denir.

 • Web site tasarımı yapmak için öncelikle ortaya bir proje konulması gerekir. Daha sonra alanında uzman kişilerle birlikte projeye yönelik bir tasarım şeması ortaya konur.

 • Profesyonellerin tavsiyeleri ve müşterinin isteklerine uygun bir şekilde site tasarımı yapılır. Ayrıca kurumsal web tasarım seçeneği ile de kurumsal kimliğinize bağlı bir web sitesi dizayn edilebilir.

 • Markanıza, sunduğunuz hizmetlere ve hedef kitlenize uygun bir şekilde ortaya konulan web sitesi ile siz de dijital dünyada yerinizi alabilirsiniz.

 • Web Tasarım Süreci

  Web tasarım hizmeti almaya karar vermenizin ardından görüşmelerin başlamasıyla web tasarım süreci başlar. Bu süreç görüşmelerin ardından şu adımlarla ilerler ;

 • Web Tasarım Süreci

  Web tasarım hizmeti almaya karar vermenizin ardından görüşmelerin başlamasıyla web tasarım süreci başlar. Bu süreç görüşmelerin ardından şu adımlarla ilerler ;

  Firma Analizi

  Öncelikle firmanız veya projeniz uzmanlar tarafından analiz edilir. Beklentileriniz ve ulaşmak istediğiniz hedefe yönelik taslak bir çalışma yapılır.

  Web Tasarım Süreci-1
   

  Taslak Çalışmaları

  Taslak çalışma sizinle paylaşılır ve isteklerinize uygun olup olmadığı değerlendirilir.

  Web Tasarım Süreci-2
   

  Tasarım Aşamaları

  Yapılacak olan çalışma yeni bir kurum için olacaksa kurumsal web tasarım aşamaları uygulanır ve sizinle paylaşılır.

  Web Tasarım Süreci-3
   

  Konsept Tasarımı

  Genel konsept, alt sayfalar, kod yapısı ile tasarımın entegre edilmesi gibi aşamalar gerçekleştirilir.

  Web Tasarım Süreci-4
   

  Web Tasarım Teslimatı

  Uzmanların önerileri ve sizin isteklerinize uygun bir şekilde hazırlanan web sitesi size teslim edilir.

  Web Tasarım Süreci-5

  Bu sürecin düzgün ve yanlışsız ilerleyebilmesi için web tasarım ajansı ve müşterinin sürekli irtibat halinde olması gerekir. Böylece isteğe uygun ve profesyonel gözle bakılmış bir web sitesi elde edilebilir. Web design için gerekli olan kreatif çalışma ekibine sahip Onyazılım ile siz de hedeflerinize uygun bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

  Web Tasarım Alanında Neler Yapıyoruz?

  Alanında uzman ekibiyle sizlere profesyonel bir destek sunan Onyazılım web tasarım konusunda çeşitli hizmetler sunar. Shopify, WordPress, OpenCart gibi site tasarımları için de ekibimizden destek alabilirsiniz.

  On Yazılım - WordPress Site Tasarımı

  WordPress Site Tasarımı

  Web sitesi açmaya karar veren insanlar genellikle tercihlerini WordPress’ten yana kullanır. Projenize uygun bir tema ve altyapı için bu konuda uzman olan ekibimizden destek alabilirsiniz.

  On Yazılım - OpenCart Site Tasarımı

  OpenCart Site Tasarımı

  Düşük bir bütçeyle e-ticarete atılanların vazgeçilmezi olan OpenCart için projenize yönelik tema, alan adı seçme, site kurulumu gibi işlemler için yardım alabilirsiniz.

  On Yazılım - Shopify Site Tasarımı

  Shopify Site Tasarımı

  E-ticaret platformlarında sıklıkla kullanılan Shopify ile siz de hayalinizdeki mağazaya bütçenize uygun bir şekilde sahip olabilmeniz için bizlerden yardım alabilirsiniz.